Menu Export CSV (1.0.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Published
fr: Publié

en: Unpublished
fr: Non publié
