Menu Export CSV (1.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Custom
he: מותאם

en: Published
he: מפורסם

en: Unpublished
he: לא מפורסם
