Menu Export CSV (1.0.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Published
hi: प्रकाशित

en: Unpublished
hi: अप्रकाशित
