Menu Export CSV (1.0.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Custom
fa: سفارشی

en: Published
fa: منتشر شده

en: Unpublished
fa: منتشر نشده
