Menu Export CSV (1.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Custom
ro: Personalizat

en: Published
ro: Publicat

en: Unpublished
ro: Nepublicat
