Menu Export CSV (1.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Custom
sk: Vlastná

en: Published
sk: Zverejnené

en: Unpublished
sk: Nezverejnené
