Menu Export CSV (1.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Custom
sv: Anpassad

en: Published
sv: Publicerad

en: Unpublished
sv: Ej publicerad
