Menu Export CSV (1.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Custom
uk: Власний

en: Published
uk: Опубліковано

en: Unpublished
uk: Неопубліковано
