Menu Export CSV (1.0.0-alpha2) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb
