Menu Export CSV (1.0.0-alpha2) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Published
be: Апублікавана

en: Unpublished
be: Неапублікавана
