Menu Export CSV (1.0.0-alpha2) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Custom
et: Kohandatud

en: Published
et: Avaldatud

en: Unpublished
et: Avaldamata
