Menu Export CSV (1.0.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Custom
fi: Oma

en: Published
fi: Julkaistu

en: Unpublished
fi: Julkaisematon
