Menu Export CSV (1.0.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Custom
gl: Personalizado

en: Published
gl: Publicado

en: Unpublished
gl: Non publicado
