Menu Export CSV (1.0.0-alpha2) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Custom
id: Tersuai

en: Published
id: Dipublikasikan

en: Unpublished
id: Tidak dipublikasikan
