Menu Export CSV (1.0.0-alpha2) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Published
is: Birt

en: Unpublished
is: Ekki birt
