Menu Export CSV (1.0.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Custom
nl: Aangepast

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Unpublished
nl: Niet gepubliceerd
