Menu Export CSV (1.0.0-alpha2) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Published
nn: Publisert

en: Unpublished
nn: Upublisert
