Menu Export CSV (1.0.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Custom
ru: Собственная

en: Published
ru: Опубликовано

en: Unpublished
ru: Снято с публикации
