Menu Export CSV (1.0.0-alpha3) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Custom
cs: Vlastní

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Unpublished
cs: Skryto
