Menu Export CSV (1.0.0-alpha3) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Published
eu: Argitaratua

en: Unpublished
eu: Argitaratu gabe
