Menu Export CSV (1.0.0-alpha3) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Custom
lt: Savitas

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas
