Menu Export CSV (1.0.0-alpha3) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Published
lv: Publicēts

en: Unpublished
lv: Nepublicēts
