Menu Export CSV (1.0.0-alpha3) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Custom
oc: Personalizat

en: Published
oc: Publicat

en: Unpublished
oc: Pas publicat
