Menu Export CSV (1.0.0-alpha3) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Custom
pt: Personalizado

en: Published
pt: Publicado

en: Unpublished
pt: Não publicado
