Menu Export CSV (1.0.0-alpha3) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Published
vi: Đã công bố

en: Unpublished
vi: Đã bỏ công bố
