Menu Export CSV (1.0.0-alpha3) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Custom
ar: مخصّص

en: Published
ar: منشور

en: Unpublished
ar: غير منشور
