Menu Export CSV (1.0.0-alpha3) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Custom
da: Tilpasset

en: Published
da: Udgivet

en: Unpublished
da: Ikke udgivet
