Menu Export CSV (1.0.0-alpha3) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Custom
hu: Egyéni

en: Published
hu: Közzétéve

en: Unpublished
hu: Rejtett
