Menu Export CSV (1.0.0-alpha3) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Custom
ja: カスタム

en: Published
ja: 掲載

en: Unpublished
ja: 非掲載
