Menu Export CSV (1.0.0-alpha3) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Custom
pl: Własne

en: Published
pl: Opublikowane

en: Unpublished
pl: Nieopublikowany
