Menu Export CSV (1.0.0-alpha3) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Custom
tr: Özel

en: Published
tr: Yayında

en: Unpublished
tr: Yayında değil
