Menu Item Extras (3.0.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Menu
ne: मेनु

en: About
ne: बारेमा

en: View mode
ne: हेर्ने शैली
