Menu Item Extras (3.1.0) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Body
ca: Cos

en: Image
ca: Imatge

en: Default
ca: Per defecte

en: Menu
ca: Menú

en: Menu link
ca: Enllaç del menú

en: Terms
ca: Termes

en: About
ca: Detalls

en: Uses
ca: Usos

en: View mode
ca: Mode de visualització

en: Manage view modes
ca: Gestiona els modes de visualització

en: Menu %label has been updated.
ca: S'ha actualitzat el menú %label.

en: Thumbnail (100×100)
ca: Miniatura (100×100)

en: Basic HTML
ca: HTML bàsic
