Menu Item Extras (3.1.0) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Body
sk: Text

en: Image
sk: Obrázok

en: Default
sk: Predvolené

en: Menu link
sk: Odkaz v menu

en: Terms
sk: Termíny

en: About
sk: Informácie o

en: Uses
sk: Používa

en: View mode
sk: Režim zobrazenia

en: Manage view modes
sk: Spravovať režimy zobrazenia

en: Thumbnail (100×100)
sk: Náhľad (100x100)

en: Basic HTML
sk: Základné HTML
