Menu Item Extras (3.1.0) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Body
sr: Главни текст

en: Default
sr: Подразумевано

en: Menu
sr: Мени

en: View mode
sr: Врста приказа

en: Basic HTML
sr: Основни HTML
