Menu Item Extras (8.x-2.0-beta1) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Body
uk: Вміст

en: Edit
uk: Редагувати

en: Default
uk: Базово

en: Menu
uk: Меню

en: Menu link
uk: Посилання меню

en: Terms
uk: Терміни

en: Banner
uk: Банер

en: Children
uk: Діти

en: About
uk: Про модуль

en: Uses
uk: Використання

en: View mode
uk: Режим перегляду

en: View Mode
uk: Режим перегляду

en: Menu %label has been updated.
uk: Меню %label було успішно оновлено.

en: Thumbnail (100×100)
uk: Мініатюра (100×100)

en: Basic HTML
uk: Простий HTML
