Menu Item Extras (8.x-2.0-beta3) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Menu
hy: Ընտրացանկ

en: Menu link
hy: Մենյուի հղում

en: Uses
hy: Օգտագործում

en: View mode
hy: Դիտման ռեժիմ
