Menu Item Extras (8.x-2.0-beta3) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: Edit
lv: Labot

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Menu link
lv: Izvēlnes saite

en: Banner
lv: Baneris

en: About
lv: Par

en: Uses
lv: Lieto

en: View mode
lv: Skata režīms

en: Basic HTML
lv: Pamata HTML
