Menu Item Extras (8.x-2.0-rc1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Body
ur: متن

en: Edit
ur: تدوین

en: Default
ur: طے شدہ

en: Menu
ur: مینیو

en: View mode
ur: دیکھنے کے موڈ
