Menu Item Extras (8.x-2.0-rc2) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Body
et: Sisu

en: Edit
et: Muuda

en: Default
et: Vaikimisi

en: Menu
et: Menüü

en: Menu link
et: Menüülink

en: Terms
et: Terminid

en: Banner
et: Bänner

en: Children
et: Alamlehed

en: About
et: Programmist

en: Uses
et: Kasutab

en: View mode
et: Kuvarežiim

en: Menu %label has been updated.
et: Menüü %label on uuendatud.

en: Thumbnail (100×100)
et: Pisipilt (100×100)

en: Basic HTML
et: Lihtne HTML
