Menu Item Extras (8.x-2.1) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Body
az: Tərkib

en: Edit
az: Dəyiş

en: Default
az: Susmaya görə

en: Menu
az: Menyu

en: Menu link
az: Menyu linki

en: About
az: Haqqında

en: Uses
az: İstifadə edir

en: View mode
az: Baxış rejimi
