Menu Item Extras (8.x-2.1) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Default
fi: Oletus

en: Menu
fi: Valikko

en: Menu link
fi: Valikkolinkki

en: Terms
fi: Termit

en: About
fi: Tietoja

en: Uses
fi: Käyttää

en: View mode
fi: Näyttötila

en: Menu %label has been updated.
fi: Valikko %label päivitetty.

en: Basic HTML
fi: Perus-HTML
