Menu Item Extras (8.x-2.1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: About
gu: વિશે

en: Uses
gu: ઉપયોગો
