Menu Item Extras (8.x-2.1) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Body
ja: 本文

en: Edit
ja: 編集

en: Default
ja: デフォルト

en: Menu
ja: メニュー

en: Menu link
ja: メニューリンク

en: Terms
ja: ターム

en: Banner
ja: バナー

en: About
ja: アバウト

en: Uses
ja: 機能

en: View mode
ja: ビュー・モード

en: Menu %label has been updated.
ja: メニュー %label を更新しました。

en: Thumbnail (100×100)
ja: サムネイル (100x100)

en: Basic HTML
ja: ベーシック HTML
