Menu Item Extras (8.x-2.11) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Body
be: Тэкст

en: Image
be: Малюнак

en: Default
be: Прадвызначана

en: Menu
be: Меню

en: Menu link
be: Спасылка меню

en: Banner
be: Банэр

en: About
be: Аб

en: Uses
be: Выкарыстанне

en: View mode
be: Лад выгляду
