Menu Item Extras (8.x-2.13) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Body
ast: Cuerpu

en: Image
ast: Imaxe

en: Default
ast: Predefiníu

en: Menu
ast: Menú

en: Menu link
ast: Enllaz del menú
