Menu Item Extras (8.x-2.13) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Body
bn: কাঠামো

en: Image
bn: ছবি

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Menu
bn: মেনু

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Uses
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ
