Menu Item Extras (8.x-2.14) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Body
eu: Gorputza

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Menu
eu: Menua

en: Menu link
eu: Menu esteka

en: About
eu: (r)i buruz

en: Uses
eu: Erabilerak

en: Basic HTML
eu: HTML Basikoa
