Menu Item Extras (8.x-2.14) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Body
id: Isi

en: Default
id: Bawaan

en: Menu link
id: Tautan Menu

en: About
id: Tentang

en: Uses
id: Penggunaan

en: View mode
id: Modus tampilan

en: Menu %label has been updated.
id: Menu %label telah diperbarui.

en: Active menu trail
id: Jejak menu aktif

en: Thumbnail (100×100)
id: Mini (100x100)

en: Basic HTML
id: HTML dasar
