Menu Item Extras (8.x-2.14) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Body
nl: Inhoud

en: Default
nl: Standaard

en: Menu link
nl: Menulink

en: Children
nl: Kinderen

en: About
nl: Over

en: Uses
nl: Gebruikt

en: View mode
nl: Weergavemodus

en: Menu %label has been updated.
nl: Menu %label is bijgewerkt.

en: Active menu trail
nl: Actieve menu-trail

en: Thumbnail (100×100)
nl: Miniatuur (100×100)

en: Basic HTML
nl: Eenvoudige HTML
